Redakcja

Wydawca

Contentation sp. z o.o

al. Piastow 22

71-064 Szczecin

Redakcja:

Rośliny

ul Pulawska 228/22

02-670 Warszawa

[email protected]

 • Dagmara Szymańska
  Dagmara Szymańska

  Jej życiowe motto to "Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek". Absolwentka SGH na kierunku Ochrona zdrowia roślin. Z ogrodnictwem związana od najmłodszych lat. Już wtedy z wielką pasją pomagała dziadkowi Tadeuszowi w jego uprawie. To on zaszczepił w niej tę wielką pasję, która trwa do dziś!

 • Dominika Stańczyk
  Dominika Stańczyk

  Copywriterka, dziennikarka oraz miłośniczka ogrodów, która każdego dnia zgłębia wiedzę na temat sadzenia i przesadzania roślin. Od kilku lat stara się też stworzyć u siebie miejską dżunglę, dopasowując odpowiednie kwiaty doniczkowe do swojego domu.

 • Kasia Głowacka
  Kasia Głowacka

  Od 2019 roku publikuje swoje artykuły na portalach ogrodniczych. Zależy jej na treściach wartościowych, które wspomogą ogrodników amatorów w ich corocznych uprawach warzyw, owoców i roślin ogrodowych. Pasjonatka historii, recenzentka książek, mająca ciągle coś do powiedzenia, ma nadzieję, że ciekawego i pomocnego.

 • Mateusz Kucharzyk
  Mateusz Kucharzyk

  Pasją do roślin zaraził się od rodziców mieszkających w zielonych Bieszczadach. W swoim mieszkaniu posiada własny kawałek dżungli. Jego ulubionymi roślinami są sukulenty, a zwłaszcza Ceropegia woodii.